napis: otrzymaj wyższe odszkodowanie za wywłaszczone nieruchomości


Będziemy reprezentować Cię w postępowaniu o ustalenie odszkodowania, tak aby jego wysokość odzwierciedlała realną wartość nieruchomości.

W toku postępowania prowadzimy czynności kontrolne przed organem pierwszej instancji, podejmujemy inicjatywę dowodową i zlecamy wykonanie kontroperatów.

Kompleksowo zajmiemy się Twoją sprawą do czasu wydania decyzji ustalającej wysokość odszkodowania. Jeśli decyzja została wydana z naruszeniem prawa - zaskarżymy ją. W trakcie trwania postępowania zarządzamy nim oraz kredytujemy większość kosztów.


ROZLICZAMY SIĘ Z EFEKTU 

Wybierz jeden z dwóch wariantów rozliczenia.

W pierwszym wariancie całkowite rozliczenie następuje po zakończeniu postępowania - jest to ustalony procent z kwoty, o którą wzrosło odszkodowanie. 

W drugim wariancie pod uwagę bierzemy część kwoty odszkodowania wynikającą z pierwszego operatu, a pozostała część wynagrodzenia wyliczana jest jako ustalony procent z tego, co dla Ciebie wywalczymy.

 

Skorzystaj z darmowej konsultacji

ceny gruntu pod drogę, wywłaszczenie, odszkodowanie za grunt, odszkodowania, odszkodowanie za wywłaszczenie, wywłaszczona nieruchomość

 

Wywłaszczenie, czyli pozbawienie własności nieruchomości dla realizacji celów publicznych jest radykalnym narzędziem, ponieważ nie wymaga zgody właściciela. W zasadzie każdy, kto posiada nieruchomość, może zostać jej pozbawiony na rzecz Skarbu Państwa lub samorządu terytorialnego, jeśli w obrębie jego gruntu zostanie zaplanowany przebieg drogi, kolei czy innej infrastruktury przeznaczonej na cele publiczne. Pozbawienie prawa własności powinno jednak nastąpić za słusznym odszkodowaniem. Niestety, niemal zawsze okazuje się, że naszym klientom należy się wyższe odszkodowanie za wywłaszczenie.


Masz pytania? Napisz do nas!


Poniżej możesz zapoznać się z niektórymi wygranymi przez nas sprawami. Kwota na wyciągu z operatu to pierwotnie naliczona wysokość odszkodowania, kwota widoczna na decyzji to wielkość wywalczonego przez nas odszkodowania. W niektórych sprawach udało nam się podwyższyć odszkodowanie o ponad 80%!

Niektóre z naszych sukcesów

class="img-thumb"
class="img-thumb"
class="img-thumb"
class="img-thumb"
class="img-thumb"
class="img-thumb"
class="img-thumb"
class="img-thumb"